Nowoczesnych

Projektowanie Stron Olsztyn

Tworzenie profesjonalnych stron internetowych Olsztyn

Wizytówki to już przeszłość. Każda szanujaca się firma powinna posiadać profesjonalną stronę internetową. Dzięki takiej witrynie można dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów i przedstawić im wachlarz oferowanych usług.

Tworzone przez nas strony internetowe są szybkie, responsywne oraz nowoczesne. Strony internetowe tworzymy na gotowych szablonach, a następnie dopasowujemy wygląd pod klienta. Dzięki temu proces projektowania strony internetowej jest bardzo krótki, a cena realizacji niska.  Klienci korzystający z naszej oferty projektowania stron, są przeszkalani z jej prowadzenia.

Specjalizujemy się również optymalizacji stron internetowych. Prędkość wczytywania strony ma istotny wpływ na pozycję strony w wyszukiwarce google. Tworzone przez nas witryny osiągają zadowalające wyniki wczytywania. W naszym zespole mamy również copyritera. Pisane przez niego treści, uzyskują wysokie lokaty w wyszukiwarce google. Treść na stronie to kluczowy czynnik rankingowy w google.

strony internetowe olsztyn

Skorzystaj z naszej oferty wykonania strony internetowej

Tworzone przez nas strony internetowe są nowoczesne i przejrzyste. Dodatkowo nasz zespół potrafi je odpowiednio zoptymalizować pod kątem Seo. Budowane przez nas witryny internetowe uzyskują wysokie pozycje w wyszukiwarkach.

Ile kosztuje projektowanie strony?

Nasza agencja Seo z Olsztyna projektuje strony internetowe w atrakcyjnej cenie. Tworzymy strony na niezawodnym silniku wordpress z wykorzystaniem narzędzia Divi. Koszt zaprojektowania strony jest niski. Korzystamy z gotowych szablonów oraz dostosowujemy je pod oczekiwania kleintów. Cena budowy strony wacha się między 900-2000zł. Na koszt strony internetowej wpływa stopień zaawansowania projektu.

Ile trwa stworzenie strony internetowej?

Wykonanie strony internetowej trwa standardowo tydzień. To jak długo będzie trwało stworzenie witryny, zależy od ilości stron, treści i projektu graficznego.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług projektowania strony?

Nasza agencja Seo-Local tworzy strony internetowe na solidnym silniku wordpress. Przy budowie witryny internetowej korzystamy z niezawodnego narzędzia jakim jest Divi. Po skończonym zleceniu przeszkalamy klientów z jej prowadzenia. Jest to duży atut nasze firmy, ponieważ klient może sam prowadzić stronę bez dodatkowych kosztów. Wiele agencji projektuje strony z wykorzystaniem skomplikowanych kodów. Klient jest zmuszony płacić takiej agencji  pieniądze nawet za drobne zmiany. U nas za budowę strony płacisz jednorazowo i po naszym szkoleniu bez problemu będziesz w stanie ją samodzielnie poprowadzić. Dodatkowo w naszym zespole posiadamy osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży Seo. Tworzone przez nas strony są profesjonalnie zoptymalizowane pod kątem Seo, co przekłada się na wysokie pozycje w wyszukiwarce.

Jak wygląda proces projektowania strony internetowej?

Z racji, że pracujemy na gotowych szablonach ten proces jest uproszczony, a przedstawia się on następująco:

  1. Zakup hostingu i domeny
  2. Wybór szablonu spośród kilkuset dostępnych opcji.
  3. Realizacja projektu graficznego oraz dopasowanie wyglądu pod wymagania klienta.
  4. Konsultacje podczas realizacji projektu.
  5. Uzupełnienie treści na stronie oraz optymalizacja pod wyszukiwarki.
  6. Przeszkolenie z prowadzenia strony.